Skip to main content

Czy strzeladło to dobry pomysł na prezent? Według nas – tak! Szczególnie dla entuzjasty sportów strzeleckich. Wystrzałowym prezentem może być wiatrówka, pistolet RAM czy broń czarnoprochowa. Oprócz repliki broni dobrym pomysłem jest dokupienie akcesoriów. Zobaczcie nasze propozycje!

Dobra wiatrówka na prezent

Wiatrówka będzie odpowiednim podarunkiem dla osoby, która interesuje się strzelectwem, ale nie ma pozwolenia na broń. Dostępne bez zezwolenia wiatrówki są wykonywane na wzór broni palnej, na licencji oryginalnych producentów lub nawet na tych samych liniach produkcyjnych. Dzięki temu można kupić model do złudzenia przypominający prawdziwą broń i jej obsługę. Obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać wiatrówkę do treningu strzeleckiego i po prostu do zabawy w strzelanie do celu.

Jak wybrać dobrą wiatrówkę na prezent? Warto przyjrzeć się wspomnianym modelom licencjonowanym, a jeśli zależy nam na naprawdę realistycznym strzelaniu, to odpowiednia będzie wersja z systemem blow-back, który wprawia zamek w ruch i pozostawia go w tylnym położeniu po wystrzeleniu całego magazynka.

Wiatrówka Hatsan TG AirTact QE 4,5 mm

SPRAWDŹ

Wiatrówka Beretta Elite II 4,5 mm

SPRAWDŹ

Wiatrówka Crosman Vantage Nitro Piston 4,5 mm z lunetą Center Point 4×32

SPRAWDŹ

Pistolet RAM pod choinkę

RAM, czyli Real Action Marker, to repliki broni przeznaczone do treningu strzeleckiego i samoobrony. Są stosowane przez formacje obronne i osoby cywilne. Wystrzeliwują różne rodzaje kul: gumowe, gumowo-metalowe, proszkowe, z gazem pieprzowym i pociski precyzyjne. Kulami gumowymi i gumowo-metalowymi można strzelać do celu, ale także wykorzystać je do samoobrony. Specjalnie do obrony przed napastnikiem przeznaczone są kule pieprzowe, wypełnione drażniącym proszkiem.
Pistolet na kule gumowe to dobra propozycja dla osób, które chcą postrzelać, ale także chcą czuć się bezpieczniej. Wiatrówki nadają się do treningu strzeleckiego, lecz nie wolno z nich strzelać do ludzi i zwierząt. W przeciwieństwie do wiatrówek, broń na kule gumowe może być stosowana do samoobrony. Pistolet można trzymać w domu lub samochodzie, a nawet nosić ze sobą, żeby być przygotowanym na nagły atak.

RAM

Pistolet CO2 RAM Byrna HD – czarny

SPRAWDŹ

Zestaw 2 magazynków do pistoletu RAM Byrna HD

SPRAWDŹ
Kule gumowe RAM Dark Devils

Kule gumowe RAM Dark Devils .68 20 szt.

SPRAWDŹ

Sprezentuj broń czarnoprochową

Czarnoprochowiec to idealny prezent dla miłośnika historii, rekonstruktora i każdego zainteresowanego strzelectwem. Posiadanie palnej repliki Colta czy Remingtona w kolekcji to marzenie wielu osób. Repliki broni historycznej wykonanej oryginalnie przed 1885 rokiem dostępne są bez zezwolenia. Z pistoletów rozdzielnego ładowania można można korzystać na strzelnicach. Inne repliki broni nie dają takich wrażeń przy strzelaniu, jak broń czarnoprochowa.

Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 New Army .44 8″ Black

SPRAWDŹ

Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 New Army .44 5,5″ Black

SPRAWDŹ

Karabinek rewolwerowy czarnoprochowy Uberti 1858 New Army Target Carbine .44 18″

SPRAWDŹ

Wystrzałowe prezenty w Militaria.pl

W naszych sklepach znajdziesz wiele propozycji replik, które świetnie nadają się na prezent. Jeśli chcesz podarować pistolet czy rewolwer, a nie znasz się na replikach, to nasi pracownicy w sklepach stacjonarnych oraz obsługa w sklepie internetowym chętnie pomoże dokonać wyboru. Pamiętaj o dokupieniu odpowiednich akcesoriów, żeby obdarowana osoba otrzymała zestaw gotowy do strzelania. Przy replikach na naszej stronie możesz kliknąć zakładkę Zestawy (na karcie produktu) – tam znajdziesz gotowe propozycje. Jeśli zależy ci na czasie, to skorzystaj na naszej stronie z wyszukiwania produktów, które są dostępne natychmiast i zamów wysyłkę kurierem. Jeśli złożysz zamówienie w weekend paczka będzie u Ciebie już w poniedziałek. Powodzenia!

Napisz coś...