Skip to main content

Budząc się rano, przed wyjściem do pracy czy na uczelnię, nie zawsze mamy czas spokojnie wypić w domu kawę. Kubek termiczny to gadżet, który pozwoli nam zabrać napój ze sobą i na długo utrzyma jego temperaturę. 

kubek termiczny nerverland
Kubek termiczny Neverland.

Kubek termiczny Contigo West Loop 0,47 l

Sprawdź

Kubek termiczny Contigo Byron 0,59 l

Sprawdź

Kubek termiczny Badger Outdoor Iron Cliff 0,45 l

Sprawdź

Korzystając z kubka termicznego dobrej jakości możemy liczyć na to, że kawa czy herbata pozostaną ciepłe przez kilka godzin. Dlatego kubek przydaje się w mieście, pozwalając pić ulubiony napój w drodze do pracy lub na uczelnię. Poza tym doskonale nadaje się w dłuższe trasy, nieważne czy jeździsz zawodowo, czy wybierasz się na wycieczkę. Nie będziesz skazany na kiepską kawę ze stacji benzynowych. 

Kubki termiczne są zabezpieczone przed rozlaniem się płynu. Ustnik chroni nas przed oblaniem się, a blokada pozawala na szczelne zamknięcie i następnie wrzucenie pełnego pojemnika do torebki czy plecaka. Nawet gdy kubek przewróci się poziomo, napój się nie wyleje. 

Większość nowoczesnych kubków pasuje do samochodowych uchwytów. Kubki utrzymują ciepło dzięki technologii próżniowej – ścianki są podwójne, a między nimi znajduje się pusta przestrzeń. Zapewnia to świetne właściwości izotermiczne i zapobiega się skraplaniu płynu na zewnętrznych ściankach. 

Kubki nadają się jednocześnie do przenoszenia ciepłych i zimnych napojów. Ciepłe zachowują temperaturę około czterech godzin, a zimne nawet do dwunastu. Na zdjęciach przedstawiony jest malinowy kubek Contigo i czarny Neverland Explorer. Na naszej stronie znajdziesz także inne modele w rozmaitych kolorach. Kubek termiczny to znakomity pomysł na prezent. 

 

Napisz coś...