Skip to main content

Często wybierając się w podróż, a także na co dzień w większym mieście, obawiamy się, że ktoś nas okradnie. Strata wartościowych rzeczy potrafi być bolesna i kłopotliwa, kiedy znajdujemy się daleko od domu. Z pomocą przychodzi marka Pacsafe, której projektanci dbają o zabezpieczenie ich zawartości naszych bagaży.

Portfele, torby i plecaki firmy Pacsafe są wyposażone w rozmaite technologie antykradzieżowe, chronione patentami. Każda z nich jest odpowiedzią na sztuczki wymyślane przez kieszonkowców.

RFIDsafe™ w produktach Pacsafe

Najważniejszą technologią, wykorzystywaną w produktach Pacsafe, jest RFIDsafe™. Jest to specjalny materiał, który zabezpiecza przed zeskanowaniem nasze karty płatnicze i dokumenty. Dzięki temu jesteśmy chronieni przed kradzieżą pieniędzy z karty zbliżeniowej oraz kradzieżą danych wrażliwych zapisanych w dowodzie osobistym czy paszporcie. RFIDsafe™ znajduje się w każdym portfelu tej marki, a plecaki i torby posiadają specjalną kieszeń obszytą tym materiałem. Zobacz portfele Pacsafe.

Torba Metrosafe wyróżnia się dużą liczbą praktycznych przegródek

Portfel Pacsafe RFIDsafe V50 – Black

Sprawdź

Nerka Pacsafe Metrosafe LS120 Black

Sprawdź

Torba Pacsafe Metrosafe LS140 Black

Sprawdź

Panele eXomesh®

Z pewnością słyszeliście o złodziejach, którzy korzystając z tłoku przecinają bok czy spód torebki, aby dostać się do zawartości. W torbach i plecakach Pacsafe wszyte są panele eXomesh®, uniemożliwiające przecięcie materiału. Również paski posiadają wszyte stalowe linki, dzięki czemu nie straszny im nóż czy nożyczki.

W tłumie łatwo także rozpiąć zamek w plecaku lub torbie. W produktach Pacsafe są one dodatkowo blokowane, przez co otworzenie ich zajmuje dłuższą chwilę, co zniechęca złodzieja. W odpinanych paskach znajdują się podwójne zapięcia, aby je rozpiąć, trzeba wiedzieć jak działają.

Dodatkowo do plecaków dodawana jest stalowa linka, którą można przypiąć ekwipunek do krzesła czy stołu. Siedząc w ogródku kawiarni można spokojnie pić kawę, nie martwiąc się o to, że ktoś podbiegnie i zabierze plecak.

Tak wygląda wnętrze torby CamSafe, przeznaczonej na sprzęt fotograficzny

Oferta Pacsafe

W ofercie marki Pacsafe znajdziecie małe i duże plecaki, portfele, a także damskie torebki w różnych rozmiarach. Dostępne są także specjalne torby na aparaty i kamery, z dodatkowymi przegródkami na niezbędne akcesoria. Projektanci marki dbają o to, aby ich produkty miały też ładny wygląd i wprowadzają wiele nowych wzorów materiałów. Pełną ofertę możecie sprawdzić na stronie Militaria.pl.

Przeczytaj, jak się nie dać okraść w podróży!

Napisz coś...