Skip to main content
Leatherman FREE

Leatherman Tool Group stała się liderem w kategorii narzędzi wielofunkcyjnych wkrótce po tym, jak Tim Leatherman w swoim garażu stworzył pierwsze wielozadaniowe narzędzie. W ciągu 35 lat działalności produkty firmy Leatherman pomagały użytkownikom na całym świecie w rozwiązywaniu problemów, a często nawet ratowały im dzień. Wraz z wprowadzeniem Leatherman FREE w 2019 roku, marka definiuje na nowo kategorię, którą stworzyła 35 lat temu. Leatherman FREE to kolekcja narzędzi, które wyniosą markę i doświadczenie jej użytkowników na jeszcze wyższy poziom.

Zobacz Leatherman Free P2
Zobacz Leatherman Free P4

Kolekcja Leatherman FREE to jedyna w swoim rodzaju konstrukcja magnetyczna. Nowoczesny projekt opiera się przede wszystkim na integracji magnesów z obudową, co ułatwia otwieranie, obsługiwanie i zamykanie narzędzia oraz eliminuje potrzebę używania paznokci. Ponadto wewnętrzny system blokowania zmniejsza zużycie poszczególnych narzędzi sprawiając, że narzędzia FREE są jeszcze trwalsze niż ich poprzednicy. Przyjemność użytkowania potęguje również nowy wzór okładzin. Poszczególne narzędzia wydają kliknięcie przy blokowaniu i gdy są gotowe do użycia. Kliknięcie potwierdza, że możesz zaufać swojemu narzędziu.

Kolekcja FREE obejmuje wiele kategorii narzędzi, co czyni tę premierę najbogatszą w 35-letniej historii firmy. Team projektantów i inżynierów Leatherman wykorzystał doświadczenie oraz opinie fanów Leatherman jako bazę dla rozwoju produktu. Nowa kolekcja zawiera wiele rozwiązań chronionych patentem, jest produkowana w USA w fabryce Leatherman w Portland w stanie Oregon i została objęta słynną 25-letnią gwarancją Leatherman.

Seria Leatherman FREE jest dostępna w Militaria.pl
Leatherman FREE P4

Napisz coś...